Сигналізація

Пультова охорона - це оповіщення і запобігання проникнення, нападу, пожежі і всіляких аварій на об'єкті, що охороняється з використанням пристроїв сигналізації та напрямком на об'єкт мобільної групи реагування в разі спрацювання тривожного сигналу на пульті централізованого спостереження.

Об'єкти клієнта оснащуються охоронною, тривожної та пожежної системами сигналізації. Встановлюване обладнання супроводжується сертифікатами, елементи пожежної сигналізації додатково проходять сертифікацію в МНС України. При спрацьовуванні сигналізації сигнал передається на пульт охорони по одному з доступних інформаційних каналів, серед яких телефонні лінії, радіоканал, Інтернет або мобільний зв'язок.
Фахівці мобільних груп мають високий професійний рівень, як і службовці технічної підтримки - це забезпечує підвищену ефективність здійснення заходів, пов'язаних з охороною об'єкта; матеріальна відповідальність охоронного підприємства застрахована;
Фахівці ПП "Омега-Херсон" протягом п'яти хвилин індивідуально розроблять проект об'єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації щодо поліпшення ступеня захисту об'єкта. Проведуть консультацію по установці технічних пристосувань охорони. Допоможутьмаксимально оптимізувати витрати на охорону.

Наші ціни

Тип об'єкта Вартість
(грн/міс.)
Квартира від 200
Будинок від 300
Офіс від 350
Магазин від 350

Підключення

Кваритра Вартість
(грн)
1-кімнатна від 6 547
2-кімнатна від 7 744
3-кімнатна від 8 652
4-кімнатна від 9 740

Ваша безпека - наша робота!

Увага!

Встигни замовити сигналізацію до кінця місяця
і отримай ЗНИЖКУ -50% на монтаж обладнання!

Детальніше